Член ДВК від Кошулинського зривав плакати у підтримку Шевченка. Очевидці кажу, що не вперше

У приміському Хриплині член дільничної виборчої комісії від кандидата у президенти України Руслана Кошулинського Андрій Горейко зривав передвиборні банери Олександра Шевченка. Це помітили місцеві мешканці, які зателефонували представникам команди Олександа Шевченка. Ті у свою чергу звернулись до поліції, повідомляє у Фейсбуці прес-служба партії «Укроп»

"Цей хлопець зривав плакат із Олександром Шевченком. І це він робив не вперше. Кілька днів тому бачив, як він склав такий же плакат у свій білий бус і втік",- каже житель Хриплина Микола Стасишин.

Поліції вдалось наздогнати цю автівку аж у центрі Івано-Франківська.

"На Прикарпатті це не поодинокий випадок перешкоджання здійсненню виборчого права кандидатом у президенти України Олександром Шевченком. А сьогоднішній епізод - підстава для відкриття кримінального правопорушення за статтею 157 ч.1. Ми будемо домагатись максимального покарання за таку дії", - зазначив керівник громадської приймальні Олександра Шевченка Андрій Строжук.

Представники команди Олександра Шевченка переконані: такі брутальні злочини з боку представників політичних опонентів - не що інше, як спроба вплинути волевиявлення громади:

"Наші опоненти відчувають, що Олександр Шевченко має високий рейтинг і намагаються боротись із цим. Сподіваємось на неупереджене розслідування цієї справи".

Леся, 28.03.2019 20:41