Прикарпатський нардеп пропонує припинити перевірки підприємців до проведення ліберальної податкової реформи

З 1 січня в Україні скасовано мораторій на перевірки бізнесу державними органами. Якщо у минулому році було проведено 27 тисяч перевірок, то на 2019 рік вже запланували понад 140 тисяч, про це говорить народний депутат від Прикарпаття Юрій Дерев’янко.

За його словами, зараз планують максимально відігратись за усі минулі роки, не кажучи вже про те, що це один з інструментів адміністративного тиску на підприємців у передвиборчий період.

Депутат каже, що категорично проти скасування мораторію аж до змінення податкової політики, яка реально полегшить життя підприємцям. Саме тому він подав у Раду відповідний законопроект (№ 9481), у якому пропоную припинити перевірки підприємців до проведення ліберальної податкової реформи.

«Давайте спочатку знизимо фіскальне навантаження з 43% хоча б до 30, реформуємо податкову, скасуємо більшість безглуздих служб, які не роблять нічого окрім виколочування хабарів, передбачимо, що не менше 1% від загального обсягу видатків державного бюджету держава має спрямовувати на підтримку малого і середнього бізнесу, а потім будемо відновлювати перевірки!» - говорить нардеп.

Леся, 18.01.2019 08:40