Я – гордий за свою доньку. Нардеп Соловей розповів, як невідомі видурили гроші у його дитини

Народний депутат від Прикарпаття Юрій Соловей розповів, що його донька стала жертвою аферистів.

«В той, час коли ми з дружиною були поза домом до моєї доньки зателефонували спотворивши мій голос, де «я нібито вмираючий» просив виконувати всі вимоги, які звучатимуть в телефоні та передав слухавку іншому чоловіку. В подальшому погрожуючи моїм життям, дочці повідомили про її наступні дії, які мали призвести до передачі коштів для порятунку батька в розмірі 50000$. Після розуміння, що такої суми вдома немає погодились на те що є (близько 4 тис $)», - про це нардеп написав у Фейсбуці.

 За його словами, півтори години дитину в стані плачу, шоку та потрясіння вели по телефону по цілому місту без можливості покласти трубку та за допомогою недобросовісного таксиста на вокзалі відбулася передача коштів.

«Даний мудак (вибачаюсь це найлегше слово, яке я найшов) таксист повіз кошти в Одесу для отримувача.  Відпускаючи дитину, їй по телефону пригрозили переслідуванням та безпекою сім‘ї у випадку розголошення цієї інформації», - розповідає нардеп.

За його словами, таксиста знайшли, в Одесі кур‘єра взяли, на даний час йде пошук замовника.

«Хочу подякувати рядовим працівникам Івано-Франківського МВС, а також в Одеській області за оперативну роботу…. Я – гордий за свою доньку! За її сміливість та любов до батьків! Вона ще маленька, не розуміє, що на світі на жаль є багато поганих людей, які роблять багато поганих вчинків і доля інших людей, в тому числі дітей їх не цікавить», - пише Соловей.

Леся, 16.01.2019 06:56