Усі кандидати в президенти мавпують підхід Порошенка, коли йдеться про окуповані території - політолог

Абсолютно усі майбутні кандидати у президенти України фактично мавпують діючого президента Петра Порошенка, коли йдеться про окуповані Росією території. Про це у Фейсбуці пише політолог Михайло Басараб.

«І «яструби», і «голуби», усі вони говорять про мир як основу своїх намірів. Жоден з них досі не наважився поставити в центр уваги свободу, тобто волю і гідність. Саме тому жоден з них не наважується заявити відверту, але відповідальну позицію Лідера, а саме: нам не потрібен Донбас на умовах Кремля; ми повернемо Донбас лише разом з Кримом; це станеться без жодних умов з боку Москви; Росія заплатить за все; доти, доки не виникнуть такі обставини, Донбас і Крим залишатимуться окупованими, а ми зміцнюватимемо Україну», - пише політолог.

Натомість, каже Басараб, ми чуємо від усіх сьогоднішніх фаворитів президентських виборів про «мирний план з «миротворцями», міжнародними перехідними адміністраціями, амністією і без реальної відповідальності Росії за збройну агресію та окупацію».

«В такому разі це такий самий план капітуляції, як і в Порошенка. В чому тоді між вами різниця?! Питання аж надто важливе, щоб не звертати на нього увагу. Мало того, це основний маркер для того, щоб визначитися за кого будемо голосувати», - пише політолог.

Леся, 06.12.2018 09:50Вибір редакції

Найпопулярніші новини