На ВО «Карпати» із нагоди відкриття проекту ŠKODA Rapid відбувся День відкритих дверей

У суботу, 16 червня, на державному підприємстві ВО «Карпати» відбувся День відкритих дверей із нагоди запуску нового проекту ŠKODA Rapid, повідомляє прес-служба підприємства.

Уже цього року на підприємстві має бути створено до 400 нових робочих місць, наступного року – ще тисяча.

За словами генерального директора державного підприємства ВО «Карпати» Дмитра Втерковського, підготовка до впровадження нового проекту йде повним ходом – готуються нові виробничі площі, а працівники проходять навчання у Польщі.

«Сьогодні ми запрошуємо на роботу нових працівників. Ми робимо все для того, щоби вони мали достойну заробітну плату, впроваджуємо систему бонусів та винагород. Окрім того, велику увагу приділяємо умовам праці, хочемо, щоби вони були максимально комфортними. У цехах у нас чисто, затишно, працюють кондиціонери. Як у зимовий, так і у літній період у нас завжди сталий температурний режим», - розповідає Дмитро Втерковський.

Окрім того, підприємство забезпечує довіз працівників до місця роботи із різних регіонів, для цього на ВО «Карпатах» працює 22 автобуси.

«Маємо сучасний медпункт. Скажу так, деяким лікарням далеко до нашого медпункту. Кожного місця закуповуємо ліки», - каже Дмитро Втерковський.

На підприємстві працює їдальня для працівників із доступними цінами.

Щоби стати частиною команди ВО «Карпати», не обов’язково мати необхідну підготовку, адже підприємство готове всього навчити на місці, головне бажання.

Леся, 16.06.2018 14:51Вибір редакції

Найпопулярніші новини