Партійний функціонер. Нардепу не подобається намір назвати школу на честь Кос-Анатольського

Народний депутат від Прикарпаття Юрій Тимошенко розкритикував виборців свого округу за те, що на останніх громадських слуханнях вони проголосували за пропозицію присвоїти Коломийській дитячій музичній школі №1 ім’я Кос-Анатольського.

«На мою думку, такий крок – це антидекомунізація по-коломийськи. Адже Кос-Анатольський все життя за своєю громадянською позицією був партійним номенклатурником-функціонером і прихильником радянської влади», - відзначив нардеп.

За його словами, з огляду на історію міста, краще було назвати школу на честь Романа Рубінгера, старшини українських Січових Стрільців, «засновника і, до останнього дня життя, директора, викладача цього університету».

«Можу тільки здогадуватися, з яких міркувань директор цієї школи так напасно примушує своїх підлеглих голосувати за Кос-Анатольського, мабуть, з меркантильних, оскільки син композитора, як відомо, періодично надає школі спонсорську допомогу. Проте вважаю, що вибір імені школи повинен залишатись не за колективом, а за всією громадою міста, якій і належить ця школа, яка шанує своїх героїв і бажає зберегти пам’ять про них для своїх дітей. І табличка на цій школі – це лице громади всього міста, а не тільки колективу цієї школи», - додав нардеп.

Леся, 23.03.2018 06:56