Це серйозніше, ніж Мальдіви. Порошенко проводить таємні зустрічі із Путіним – політик

Президенти Росії та України Володимир Путін та Петро Порошенко мають зустрічі, про які загалу не повідомляють, заявив речник президента РФ Дмитро Пєсков.

«Це вже не поїздки на Мальдиви… Набагато серйозніше і потенційно небезпечніше. Сьогодні стало відомо, що Порошенко час від часу проводить таємні зустрічі з Путіним. Без жодного інформування суспільства, нас з Вами - ні про мету, ні про формат, ні про результати цих зустрічей. Ні до, ні під час, ні після їх завершення. Які питання Порошенко обговорює з Путіним у закритому режимі: Донбас? Крим? Чи як йому вигідно обміняти свої підприємства в Росії на російські активи в Україні? Невідомо. Де вони зустрічаються? Напевно не на Банковій. Тоді де: у Кремлі? В Сочі? На Алтаї? На своїх віллах у Іспанії? Невідомо. З ким Порошенко літає до Путіна: з Клімкіним? З Медведчуком? З дружиною? Невідомо. Що дали ці зустрічі, про що вдалося домовитися, про що не вдалося? Невідомо. І це - неправильно. Неприпустимо!», - написав у Фейсбуці політик Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, після відпочинку у резиденції Гута, що на Прикарпатті, президент разом із сімєю мав короткотермінову відпустку на Мальдівах, де він, за даними ЗМІ, витратив 14 млн. гривень.

Леся, 21.01.2018 17:54Вибір редакції

Найпопулярніші новини