Франківчанка, яка постраждала під час запуску феєрверку, лікується в «Охматдиті»

17-річна студентка Світлана Тимчук, яка постраждала на відкритті головної ялинки в Івано-Франківську від феєрверку, проходить лікування у «Охматдиті», про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише «Курс» із посиланням на «Вежу».

Міський голова повідомив, що постійно тримає ситуацію із лікуванням дівчини на контролі і підтримує зв'язок із її мамою.

За словами Марцінківа, є надія, що медики зможуть відновити зір дівчині.

«Ми консультуємося з лікарями, оплачуємо лікування», - відзначив міський голова і додав, у разі потреби, до лікування студентки будуть залучені фахівці із-за кордону.

Нагадаємо, 19 грудня, під час відкриття головної ялинки Івано-Франківська частина святкового феєрверку полетіла у натовп і влучила у 17-річну дівчину, її госпіталізували. Чиновники при цьому стверджують, що всі заходити безпеки були дотримані.

За словами представника студентів Тимура Фараджева, у дівчини забій м'яких тканин, крововилив у мозку та струс.

Студенти не розуміють, чому під час такого свята не чергували медики.

Міський голова Руслан Марцінків повідомив про те, що зараз здоров’ю дівчини нічого не загрожує, місто оплатить її лікування. Окрім того, він додав, що двоє чиновників отримали догани.

Студенти заявили, що міський голова збрехав, розповідаючи про стан здоров'я студентки. Вони кажуть, що дівчина досі в реанімації. Окрім того, вони вимагають від Марцінківа негайно звільнити двох вископосадовців.

Тимур Фараджев повідомив, що у дівчини відмер зоровий нерв, її лікуватимуть столичні медики.


Леся, 12.01.2018 09:24