Процедура імпічменту, яка прописана у Конституції, не діє - нардеп

Президент Петро Порошенко сьогодні є царем, бо немає жодного органу, який може його притягнути до відповідальності, про це у Фейсбуці написав нардеп від Прикарпаття Юрій Дерев’янко.

«Представники БПП кажуть, що нічого не потрібно, є 111 стаття Конституції. Їм такі темники на Банковій підготували, вони ходять і поширюють цю брехню. Але скільки ця стаття «діє», а ми навіть Януковичу не могли оголосити імпічмент. Вона не працює», - відзначив нардеп.

За його словами, є панамські документи, є «райські офшори», є оточення Порошенка з паливом яке по завищеним цінам продають армії, є БТР з Ленінської кузні - підприємства Порошенка, які по трійній ціні продані армії, є нафтопровід, який кришує президент і бізнес Віктора Медведчука.

«Ми з цього приводу звертаємося до всіх, і всі нам пишуть — і СБУ, і ГПУ: ми не можемо розслідувати. Цим повинна займатися спеціальна тимчасова слідча комісія. Ця комісія передбачає наявність спеціального прокурора і спеціальних слідчих – хто це такі, і з кола яких фахівців вони вибираються? Ким, в якій кількості? Цих всіх процедурних моментів сьогодні не існує», - відзначив Дерев’янко.

Нардеп каже, що його закон про імпічмент базується на всіх нормах 111 статті Конституції.

«Він чітко вказує, як ця процедура може бути здійснена. У тому числі передбачає відсторонення президента від посади на час розслідування, щоб він не тиснув на прокурорів, не задіював ті важелі, які може задіяти людина, яка, можливо, вчинила злочин. На цей період його функції виконує голова Верховної Ради», - відзначив нардеп. 

Леся, 17.11.2017 07:50Вибір редакції

Найпопулярніші новини