Президент намагається приховати втручання у роботу НАЗК - нардеп

Президент Петро Порошенко намагається приховати своє втручання у роботу НАЗК, про це повідомив нардеп від Прикарпаття Юрій Дерев’янко. За його словами, для цього він делегував депутатів на роботу комітету, щоб зірвати виступ представниці НАЗК Ганни Соломатіної.

«Зібралась рекордна кількість депутатів – навіть представники Опоблоку, які взагалі ніколи не ходять, але коли вже приходить — однозначний сигнал про те, що будуть робити щось в інтересах Банкової. Власне, так і сталось – комітет не зміг затвердити порядок денний», - відзначив нардеп.

За його словами, Порошенку не під силу сховати правду – куратор з Банкової, який вказував НАЗК, які декларації перевіряти, а які – ні, виявився помічником президента Порошенка у 2014-2016 роках, а нині першим заступником керівника Головного департаменту стратегічного планування і оперативного забезпечення Адміністрації президента.

«Більше того, цей «смотрящий» був фактично кандидатом від президента, претендентом на посаду голови ще не створеного Державного бюро розслідувань. Сподіваюсь, резонанс навколо НАЗК не дозволить цій людині, підконтрольній президенту, очолити незалежний антикорупційний орган», - відзначив нардеп.

Нагадаємо, Ганна Соломатіна заявила, що НАЗК є несамостійне у роботі, а працівники агентства фальшують результати перевірок е-декларацій окремих народних депутатів та чиновників.

Леся, 16.11.2017 12:17Вибір редакції

Найпопулярніші новини