Сьогодні просто немає кому розкривати ні підпал ліфтів, ні вбивства та крадіжки – голова ВО «Голос»

Сьогодні поліція знаходиться у розбалансованому стані, повністю знищений інститут дільничних інспекторів, працівники якого мали би спілкуватися із людьми, отримувати від них інформацію, попереджувати злочини, про це у коментарі «Малакаві» повідомив голова ВО «Голос» Ростислав Гудзінський, коментуючи інформацію про те, що протягом вихідних в Івано-Франківську невідомі підпалили сім ліфтів.

За його словами, раніше в Івано-Франківську працювало 78 дільничних інспекторів, зараз залишилося посад двадцять, реально працюють вісім чоловік. Зрозуміло, що у них немає часу, аби поспілкуватися із громадянами, каже Гудзінський.

Окрім того, на думку громадського активіста, зараз неефективно працюють і оперативні працівники, які кілька років чекали на звільнення у зв’язку із реформами, котрі проводять у правоохоронних органах.

«Мова йде не тільки про підпали ліфтів. Ви подивіться на те, скільки у місті сталося вбивств, крадіжок, розбоїв. Їх просто немає кому розкривати», - відзначив Гудзінський.

За його словами, раніше за кожною територією були закріплені дільничні, оперативні працівники та представники ювенальної первенції, які співпрацювали між собою. Нині ж, каже громадський активіст, між підрозділами немає зв’язку, вони не контактують між собою, і це – погано.

«Не можна взяти із вулиці людей і за два місці їх навчити. Тим більше у них не було наставників. Все йде до того, що люди будуть казати, що колишні правоохоронці були поганими, але точно кращими, ніж тепер», - відзначив Гудзінський.

Нагадаємо, протягом 4-5 листопада невідомі підпалили в Івано-Франківську сім ліфтів, співробітники правоохоронних органів наразі ніяк не коментують ситуацію.


Леся, 06.11.2017 10:00