Влада домовилась з апатридом і дає можливість випустити пар нереалізованим маргіналам - активіст

Результати реформаторських дій, війна на сході, прийняті непопулярні рішення владою, депутати «зрадофіли» довели ситуацію в Україні до нестабільності, пише у Фейсбуці громадський активіст Роман Реведжук.

За його словами, наразі в Україні немає політиків-важковаговиків, які би зуміли об’єднати різностороннє середовище, та зібрати його задовольнивши їх потреби спільними ідеями.

«А дати хід саморозвитку подій, доволі ризикована палка двох кінців. Тут якраз найефективніше зміг зіграти свою роль титульний грузин екс-президент втікач. Безумовно було б безглуздо, не скористатися цим владі, роблячи і так доволі послідовні речі, не дати проросійським реваншистам, руйнувати державні інституції. Зрозуміло, влада домовилась з апатридом і дає можливість випустити пар нереалізованим маргіналам. Взамін за це, йому простять антидержавницьку діяльність. Можливо навіть дадуть квиток у ворота суб’єктивної державної діяльності», - написав Реведжук.

Нагадаємо, голова ГПУ Юрій Луценко звинуватив лідера партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі в підготовці антидержавницького перевороту. 

Леся, 25.10.2017 08:32