Суд у справі бездіяльності Луценка у справі блокування потягу «Інтерсіті» затягує справу - нардеп

Виходить, що Генпрокурор Луценко разом з Адміністрацією Президента координували спецоперацію з блокування потягу з лідером партії «Рух нових сил» Михайлом Саакашвілі, надаючи гарантії безкарності виконавцям, які чинили цей злочин. Про це у Фейсбуці написав нардеп від Прикарпаття Юрій Дерев’янко.

«Юрій Луценко став посібником у злочинах з блокуванням поїзду Інтерсіті - Перемишль-Львів 10 вересня, в якому були Михайло Саакашвілі більше десяти народних депутатів, понад 50 журналістів та звичайні пасажири. Я подав до суду на бездіяльність Генпрокурора, який не вніс відомості до ЄРДР про кримінальне правопорушення під час блокування потягу "Інтерсіті" у Польщі», - пише нардеп.

За його словами, сьогодні суд затягує справу щодо бездіяльності Луценка, який не порушив цю справу.

«Суддя оголосив перерву під надуманим приводом, що на засідання не прибув прокурор. Мало того, він зачитав клопотання зовсім іншого прокурора — Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про те, що цей прокурор не має ніякого відношення до повідомлення про злочин. Він дійсно не має ніякого відношення, тому що я не звертався до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з повідомленням про злочин. Я звертався до Луценка, а не до Холодницького. Навіщо вводити суд в оману і перекидати запрошення слідчого судді в САП? Я знаходжу тільки одне пояснення: щоб далі затягувати цей процес, щоб не порушувати кримінальну справу, щоб не вносити відомості в ЄРДР», - відзначив нардеп.

Леся, 04.10.2017 16:51Вибір редакції

Найпопулярніші новини