Лікарчук: В новій програмі передбачені хрестоматії та посібники. Чи мають їх вчителі?

Нова програма для початкової школи викликала кілька запитань у Ігоря Лікарчука, колишнього директора Центру оцінювання якості освіти.

«Планується видання хрестоматії з літературного читання для учнів початкових класів, очевидно, без "неактуальних" радянських письменників, але із "актуальними" письменниками сьогодення. Очевидно, що цю хрестоматію бажано мати на учнівських партах уже 1 вересня. Адже "розвантажені та оновлені програми" починають працювати саме з цього дня. Чи буде вона? Чи вже оголошений конкурс на її підготовку та видання? І чи не трапиться так, що хтось із дуже палких модераторів ідеї "розвантаження та оновлення" зовсім "випадково" виявиться переможцем (на кілька мільйонів гривень) цього конкурсу? Чим дуже сильно "підставить" шановну Лілію Михайлівну», - написав у Фейсбуці Лікарчук.

Окрім того, його цікавить, чи разом із «розвантаженням програми» для початкової школи будуть розвантажені класи, в яких іноді навчається 35-40 дітей.

«А вчителі, які за три тижні до початку нового навчального року отримають програми без хрестоматії та інших посібників, що матимуть робити? Знову, як в "неактуальній" радянській пісні бігти, «задрав штаны за комсомолом?», - написав Лікарчук.

Леся, 05.08.2016 09:58Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини