Депутат видурив гроші на протезування у міській раді і по місцю основної роботи

Депутату франківської міської ради Ярославу Бачкуру виділили із бюджету 160 тис. гривень не просто так, а не протезування.

Принаймні така відповідь прийшла на запит громадських активістів, пише на своїй сторінці у Фейсбуці громадський активіст і волонтер Наталія Сербин.

«П. Бачкур має проблеми з суглобами. Йому потрібне протезування.  Вартість комплекту для ендопротезування - 163, 6 тис. грн.  Я думаю, що багато людей мають в ІФ такі проблеми, але вони ж не такі "Бідні", як колишній шанований депутат. 
І тут саме цікаве...  п. Бачкур ба хитрий, він ще вирішив попросити таку ж суму грошей і в "Укранафті", де зараз працює. І як Ви гадаєте - 160 000 грн. цьому "бідному" чоловіку ще з "Укрнафти" дали. Я думаю, що на цьому великому підприємстві є чимало людей, які мають різні проблеми зі здоров"ям. Але п.Бачкуру нас___ти на людей . Він на своїх суглобах вирішив бізнес провадити. Зараз баланс 320 000 грн. 
Франківці, цю людину Ви обрали два рази депутатом міської ради. Уявіть скільки раз він обдурив нас з Вами...  Висновки робіть самі. Але 160 000 п.Бачкур мусить віддати, бо 2 комплекти протезів одинакових йому явно не потрібно»,
- написала Наталія Сербин.

Леся, 19.11.2015 13:19Вибір редакції

Найпопулярніші новини