Депутат міської ради власник відпочинкового комплексу отримав із бюджету 160 тис. на лікування - волонтер

Депутат Ярослав Бачкур обійшовся громаді міста в 160 000 грн. Саме таку суму він отримав із міського бюджету на лікування.

«Бачкур Ярослав Васильович - депутат, який голосив на весь сесійний зал, що мер не культурно себе поводить і не має ні поваги, ні честі. Саме це, напевне, змусило Віктора Андрюсовича надати п. Ярославу за його «добрі» і «щирі» слова аж 160 000 грн.», - написала на своїй сторінці у Фейсбуці волонтер Наталія Сербин.

Разом з тим, за її словами, депутат зовсім не бідний чоловік.

«Географія маєтків «бідного» депутата досить різноманітна, від Рожнятівщини, через Тисмениччину, повернувши в Івано-Франківськ і зупинившись у Богородчанах, а власне у затишному урочищі «Мочари», - пише Сербин.

За її інформацією, Бачкур володіє земельною ділянка площею 0, 0689 га. в с. Спас, Рожнятівського району. На цій ділянці розміщене домоволодіння власником якого й є п. Ярослав. Ще одне домоволодіння – в Тисменицькому районі, в затишному с. Нова Гута. В самому м. Івано-Франківську «бідний» депутат має тільки гараж.

«Та найбільше статків п. Бачкур має у Богородчанському району. Тому, якщо хто-небудь будете проїздом раптом у смт .Богородчанах, то навідайтеся в урочище «Мочари». Дуже «невеличкий» комплекс площею 442,2 кв.м. власниками якого є Бачкури: батько п. Ярослав та син Тарас. Також в с. Скобичівка, Богородчанського району є адміністративно-господарський блок», - пише Наталія Сербин.

Окрім того, відзначає волонтер, Бачкур працює на досить пристойні роботі.

«Звісно ж "Укрнафта", Прикарпатське управління бурових робіт, і п. Ярослав – заступник начальника управління. 
Хочу нагадати, що одноразова матеріальна допомога для учасників АТО в м. Івано-Франківськ становить в середньому 1050 грн. Так, з одноразової допомоги цьому шанованому депутату можна було б допомогти 152 учасника АТО! 
Так, де справедливе соціальне забезпечення, де загалом справедливість. Навіщо люди йдуть до влади, інвестують сотні тисяч у виборчі кампанії ?!»
- написала Сербин.

Леся, 17.11.2015 06:17Вибір редакції

Найпопулярніші новини