Закон про реструктуризацію валютних кредитів може розхитати ситуацію в Україні – Волох

Закон про реструктуризацію кредитів може розхитати ситуацію в Україні і вивести на вулиці незадоволених позичальників.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав громадський діяч, блоггер Карл Волох.

«Якби моє прізвище було Сурков, і я повинен був представити шефу (ВВХ) план розхитування влади в Україні, то кращого сценарію, ніж той, який сьогодні почала виконувати Верховна Рада, я б не придумав. Справа в тому, що закон про "реструктуризації валютних кредитів" президент не може підписати за визначенням. Навіть якби він вирішив плюнути на і без того дихаючу на ладан банківську систему країни, зробити те саме з вкладниками банків він не зможе. Відповідно, після неминучого банкрутства банків тільки фонд гарантування вкладів вимагатиме десятки мільярдів гривень незапланованих виплат, які тупо ніде взяти. Донори не тільки не дадуть на це кредитів, а й іншу допомогу заморозять. Згадайте, як вони "вичавлювали" більш-менш бездефіцитний бюджет - а тут такі нові витрати», - пише Волох.

Значить, Порошенко буде змушений закон заветувати.

«Кредитні халявщики вийдуть на вулиці, і  воювати за щойно подаровану і тут же відібрану "проклятим Вальцманом" надію будуть жорстко. Втрутитися доведеться міліції, яка, при існуючому рівні довіри до неї, тут же буде звинувачена в невмотивованої жорстокості, війні проти власного народу та інших смертних гріхах. Загалом, залишиться ще трошки підзаробити у військах і добровольчих батальйонах, щоб волога мрія плешфюрера стала цілком реальною.

Дай бог, щоб я помилявся. Але взагалі-то, за сьогоднішнє голосування по закону більшу частину депутатів слід сікти батогами прямо на Майдані», - вважає блоггер.

Леся, 03.07.2015 07:35