Сьогодні чорний день коаліції - нардеп

Сьогодні Чорний день Коаліції. Фракції Ляшка і Самопомочі були розтоптані в цинічній пастці спікера Володимира Гройсмана.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав нардеп Віталій Купрій.

«Цілий день у Верховній Раді був насичений брехнею, маніпуляціями і порушенням закону. Спікеру Гройсману вдалось змусити депутатів голосувати за певні законопроекти, які не відповідають вимогам суспільства. Хоча з десяток разів для ухвалення рішень не вистачало навіть одного голосу.

Так, був провалений законопроект зі змінами в закон "Про прокуратуру", який давав Генпрокурору право призначати в Аникорупційне Бюро (АКБ) прокурорів на власний розсуд. Така ініціатива означала те, що корупція в Україні ніколи не зникне, і навіть не зменшиться як явище. Тому що в українських реаліях призначений з ГПУ прокурор ніколи не буде боротись проти корупції тих, хто його призначив. За це не голосували ми (позафракційні з Укропу), Радикали Ляшка і Самопоміч», - написав нардеп.

Проте, за його словами,  шляхом кулуарних домовленостей і майстерного "развода как котят" цей законопроект все ж таки вдалось протягнути. Партія Батьківщина повністю лягла під Порошенка, тому його битва за встановлення контролю за АКБ була виграна. В знак протесту фракції Ляшка і Самопомочі залишили сесійну залу.

«Мій прогноз був, що вони повернуться завтра і спокійно продовжать голосувати як завжди. Я помилився, Ляшко повернувся вже за 15 хвилин і, демонструючи майстерність компромісу з власним сумлінням, проголосував за недемократичний законопроект про МВС. Самопоміч повернулась трохи пізніше.

Виникає закономірне питання до Самопомочі і РПЛ: скільки ви ще будете так виходити і безпринципно повертатись в зал Верховної Ради. Скільки ви будете робити критикуючих заяв з трибуни і окрім цього нічого не робити? Об вас витирають ноги, але ви чомусь по-мазохістськи дозволяєте це робити, прикриваючись необхідністю компромісу і порозуміння. Але який компроміс може бути з корупціонерами та брехунами? Хіба що задля отримання певних привілеїв та матеріального зиску. Якщо нема сил відмовитись. Настає час визначатись, панове. Чи ви з народом, чи з негідниками, які прийшли на крові Майдану та зрадили його?» - написав Купрій.

 

Леся, 02.07.2015 22:12Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини