Мер Слов'янська: міліцію захопило "Народне ополчення", ми готуємо референдум

У Слов'янську будуть проводити референдум.

Про це в ефірі російського телеканалу LifeNews заявила мер міста Неля Штепа, повідомляє Slavgorod.com.ua. За її словами, усе місто виступає за проведення референдуму.

"Ми будемо проводити референдум. Те, що відбувається у нас, говорить про те, що владі України необхідно задуматися .... У місті 92 % підприємств працює з Росією і для нас важливі партнерські відносини з цією країною. Слов'янськ вважає Росію своїм старшим братом, ми - Донбас і росіяни - рідні по крові і ми не будемо воювати з Росією. Ви чуєте, городяни на вулиці скандують "Молодці", - зазначила Штепа.

За її словами, вона дізналася про захоплення будівель міськадміністрації та міліції о 8-й ранку. За інформацією Штепи, в будівлі знаходяться понад 1000 осіб.

"Я запитала у них - хто вони, вони відповіли, що є донецькими ополченцями (прихильники обласного народного ополчення і "народного губернатора" Павла Губарева). Я багатьох знаю, це наші люди і вони виставляють вимоги про проведення референдуму. Ми всі згодні,  я не можу їм суперечити", - заявила Штепа.

Також вона заявила, що проти збройного придушення дій активістів владою України.

"Все місто постало щитом, захищаючи хлопців, які захопили будівлю. І якщо влада України спробує придушити повстання, загине величезна кількість цивільних людей .... Особисто я не допущу цього ... Ці люди прийшли до нас з миром, у них немає агресії по відношенню до нас. Донецька міліція сьогодні з народом, який прийшов", - додала мер міста.

Леся, 12.04.2014 15:33Вибір редакції

Найпопулярніші новини