Регіонал Богдан Федьків засуджує силовий розгін майдану

Депутати Івано-Франківської обласної ради вимагають членів Партії регіонів скласти свої партквитки і вийти із партії. Відповідне звернення було прийнято сьогодні на спільній сесії обласної, міської та районних рад Прикарпаття.

Депутат Івано-Франківської міської ради, регіонал Богдан Федьків засуджує силовий розгін майдану і запевняє, що питання про вихід із партії буде обговорено на засіданнях осередків ПР.

"У партію вступав кожен індивідуально, тому ми це будемо питання на своїх зібраннях обговорювати і так як вступали, люди мають право вийти із політичної сили. Ніхто нікого не тримає. Думаю, що на засіданнях ми обов'язково це обговоримо і дамо оцінку подіям", - розповів журналісту "Фіртки" Богдан Федьків.

Щодо себе особисто, то каже, що рішення залишатися у партії чи виходити ще не прийняв, однак, якщо й надалі так розвиватимуться події, то не бачить сенсу залишатися у ПР.

"Я ще не визначився для себе, але якщо керівництво партії, держави не отямиться, не змінить свого курсу і не змінить методів опонування іншим політичним силам, то я вважаю, що мені не місце у цій політичній силі", - резюмував "регіонал".

 Загалом, він засуджує криваві події на Майдані і називає їх злочином.

Леся, 02.12.2013 11:28Вибір редакції

Найпопулярніші новини