Міліція розгонить євромайдан у Києві о третій ночі - ЗМІ

Спецпризначенці з правоохоронних органів планують розігнати мітинг на центральній площі Києва - "євро майдан" - в ніч на 24 листопада.

Про це з посиланням на заяву організаторів мітингу повідомили в ефірі "5 каналу".

"Окрім заяви організаторів, які дізналися про те, що мітинг планують розігнати о третій ночі, ніяких доказів цьому  немає", - йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією, до одного з організаторів зателефонував інформатор зі столичного управління МВС та повідомив, що саме сьогодні спецпризначенці розганятимуть Майдан, мотивуючи це тим, що має приїхати вантажівка з технікою для встановлення довкола стели Незалежності льодового катка.

Протягом останньої доби ця вантажівка приїжджала на Майдан вже двічі – пізно ввечері 22 листопада та вдень 23-го.

Обидва рази учасники акції не дали їх розвантажитися та встановлювати каток.

"Це робиться для того, щоб коли завтра збереться велика кількість людей і вони підуть на мітинг на Європейській площі, щоб вони тут, на Майдані не залишилися. Тому що на Європейській площі – проїжджа частина, і там стояти просто не можливо", - зазначили організатори.

Разом з тим вони закликали усіх їхати на Майдан, щоб "втримати його хоча б до 14:00 завтра, що навіть важливіше, аніж завтрашній мітинг".

Зазначимо, наразі на Майдані правоохоронців значно менше, ніж вчора. Однак кілька автобусів зі спецпризначенцями зупинилися неподалік від євромайдану та спостерігають за подіями звідти. 

Українська правда 

Леся, 23.11.2013 19:33Вибір редакції

Найпопулярніші новини