Ар’єв: Проти Тимошенко фабрикується нова кримінальна справа

У "Батьківщині" заявляють, що проти Юлії Тимошенко поспіхом фабрикують нове кримінальне переслідування – щодо причетності до банкрутства банку "Родовід".

Про це пише депутат Володимир Ар’єв у своєму Facebook.

"Янукович знову вирішив влаштувати нові справи проти Тимошенко. Зараз слідчі ручної прокуратури вимагають видачі з Угорщини колишнього народного депутата Олександра Шепелєва для фабрикації справи проти Юлії Тимошенко", - зазначає він.

"Оскільки звинувачення проти неї нічого не варті в очах громадської думки, і на Заході теж усі розуміють ціну прокурорських папірців, зараз спішно фабрикується нова кримінальна справа щодо нібито причетності ЮВТ (Юлії Тимошенко) до справи банкрутства банка "Родовід", - додає Ар’єв.

За його словами, "ніяких документів немає – усі ці справи повністю перебували в компетенції Національного банку, який контролювався (Віктором)Ющенком".

"Тому основою справи повинні стати усні "свідчення" Шепелєва, екс-депутата БЮТ, які з нього сподіваються вибити силою в українських в'язницях", - стверджує він.

"Враховуючи, що ряд свідків у справі банкрутства банку "Родовід" і розкрадання коштів під час рефінансування за загадкових обставин пішли з життя, висока ймовірність, що після дачі показань, яких від нього зажадають влади, Шепелєва теж не залишать у живих", - переконаний опозиціонер.

Ар’єв додає, що виїхав з України і екс-депутат від Партії регіонів та екс-генпрокурор Святослав Піскун. "Від відмовився давати лжесвідчення про те, що ЮВТ начебто тиснула на нього, щоб Піскун закрив проти неї справи", - заявляє соратник Тимошенко.

"При цьому дії ГПУ стають все більш істеричними, непрофесійними, а тому і небезпечними, в тому числі для життя тих, хто прокурорам потрібен для вибивання показів", - переконує Ар’єв.

Леся, 29.07.2013 13:55Вибір редакції