Нардеп Марцінків у костюмі і з кувалдою знову трощив паркани

26 липня Народний депутат України від фракції ВО «Свобода» Руслан Марцінків спільно з націоналістами та мешканцями навели лад на прибудинковій території на вул. Набережна, 32, власноруч демонтувавши незаконно встановлений паркан місцевим власником магазину. А той в свою чергу здійснив напад на народного депутата.

Ситуація у дворі Набережна, 32 – черговий приклад будівельного свавілля. Перед самими вікнами житлового будинку місцевий підприємець вирішив збудувати розважальний центр. Мешканці одразу забили на сполох, але підприємець на спротив громади не зважав, натомість обгородив територію високим парканом, який, окрім того, зайшов на проїжджу частину. Важливим є той факт, що оренда на дану земельну ділянку завершилася ще у 2010 році, тобто права власності у підприємця немає. Окрім того, зухвалий забудівник привласнив собі ще й шмат дороги. 

На ситуацію відреагував Руслан Марцінків, який вивчивши всі документи, пересвідчився у «хиткості» цієї будови. Тож знову взяв до рук молот, аби навести лад та продемонструвати зухвалим забудівникам, що таке свавілля не залишиться безкарним. Під час демонтажу паркана «славнозвісний» власник магазину, п. Сливка вчинив напад на народного депутати та погрожував мешканцям, котрі стали на оборону своєї території та долучилися до демонтажу. Також за дзвінком підприємця на місце події прибув  наряд міліції.  Мешканці обурені поведінкою власника магазину та оперативністю правоохоронних органів, які на попередні звернення мешканців не реагували жодним чином, а за дзвінком підприємця прибули у повному складі. На місці події складено протокол за скаргою підприємця, а також складено акт нападу на народного депутата.

Будівельні скандали в Івано-Франківську не рідкість – наголошує народний депутат України Руслан Марцінків. Самовільне захоплення території, фальшиві дозволи та документи – це за словами свободівця є результатом відчуття безкарності забудівників. «Склалася така ситуація, що підконтрольні чинному режимові органи, котрі видають дозволи, контролюють процес будівництва, ті ж самі суди, готові продавати свої рішення, писати під диктовку грошовитих замовників. Громада ж, звичайні мешканці залишаються беззахисними. Не маючи впливу, грошей, вони не можуть відстояти свої права, та й, зрештою, не мають де це зробити», - пояснює нардеп.

Руслан Марцінків зауважив, що очевидним є факт порушення збоку забудівника і закликав правоохоронців оперативніше реагувати на скарги мешканців, які, як ніхто потребують захисту, а не служити грошовитим зухвальцям. Також свободівець запевнив, що й надалі стоятиме на захисті громади, бо саме для цього, за словами нардепа, він і делегований у Верховну Раду.

Леся, 29.07.2013 11:07Вибір редакції

Найпопулярніші новини