За консультацією з митних питань звернулось 49 прикарпатців

З початку року до Івано-Франківської митниці Міндоходів за консультацією з митних питань звернулось 49 суб’єктів зовнішньо – економічної діяльності.

Нагадаємо, підприємства та громадяни, які переміщують товари, транспортні засоби комерційного призначення через кордон або провадять діяльність, контроль за якою покладено на митниці Міндоходів, мають право звернутися до них за  консультацією. Консультації надаються в усній, письмовій чи в електронній формі на безоплатній основі та стосуються питань практичного застосування окремих норм законодавства України з питань митної справи.

Такі консультації мають індивідуальний характер і можуть використовуватися виключно особою, якій надано таку консультацію.

Водночас, консультація з практичного застосування окремих норм законодавства, з питань державної митної справи може бути оскаржена до органу вищого рівня або до суду як правовий акт індивідуальної дії, якщо вона, на думку заінтересованої особи суперечить нормам відповідного акта законодавства. Визнання судом такої консультації недійсною є підставою для надання нової консультації з урахуванням висновків суду.

Процес консультування з питань державної митної справи врегульований статтею 21 Митного кодексу України.

Леся, 12.06.2013 14:50Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини