Технічні пошкодження при електронній звітності з РРО усуваються за добу

Усіх суб’єктів господарювання зобов’язано з 1 січня 2013 року передавати звіти про розрахункові операції через РРО в електронному вигляді. Законодавством передбачена можливість нових умов звітування, як дротовими так і бездротовими каналами зв’язку. Тобто, можуть бути використані засоби стільникового зв’язку, дротового Інтернету, телефонні мережі, тощо. Можливість користування конкретними каналами зв’язку передбачається виробником РРО та модемів для передачі контрольно-звітної інформації.

Крім того, технічні можливості операторів зв’язку дозволяють забезпечити у разі необхідності та відповідного звернення платників податків надання послуг по всій території України.

Згідно з наказом Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 28.12.2012 № 803 «Про затвердження Показників якості послуг із передачі даних, доступу до Інтернету та їх рівнів», зареєстрованим  в Міністерстві юстиції України 21.01.2013 р. за № 135/22667, нормативний час усунення пошкодження телекомунікаційної  мережі та відновлення доступу до послуг з встановленими значеннями показників якості – не більше, як одна доба.

Для отримання практичної допомоги по вирішенню технічних питань, платники області можуть звертатися до відділу контролю за проведенням розрахункових операцій управління податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-18-64.

Леся, 10.06.2013 08:52Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини