Сталося: Партія регіонів подала на Юрія Романюка до суду

Представники Партії регіонів та Молодих регіонів подали на депутата обласної ради Юрія Романюка до суду. Нагадаємо, депутат припустив на своїй сторінці у «Фейсбуці», що за «мінуванням» університету нафти і газу можуть стояти представники Молодих регіонів. Тепер регіонали вимагають через суд від Романюка спростувати оприлюднену в соцмережі інформацію.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав Юрій Романюк. Допис подаємо повністю.

«Печерна Печерська "КІРЄЄВЩІНА" ПРописується в центрі ПРикарпаття???

Те, ПРо що так довго говорили "більшовики" з Партії регіонів - нарешті звершилося!!!

Партія регіонів та "Молоді регіони" подали НАРЕШТІ позовну заяву до Івано-Франківського міського суду, ПРоти мене - Романюка Юрія, за мій пост на власній сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" - "ПРо захист ділової репутації, сПРостування недостовірної інформації та відшкодування шкоди".

ПРо це я випадково, по телефону канцелярії обласної ради, довідався сьогодні, 29 травня 2013 року, близько 17 години, перебуваючи у Косівському районі.

Позовна заява і судова повістка направлена чомусь НЕ за моєю домашньою адресою проживання, а за адресою адміністративної будівлі, в Обласну раду, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського,21.

Повістка у суд НЕ вручена адресату (відповідачу) особисто, як того вимагає ЦПК України, та ще й наПРавлена у адміністративну будівлю!!! Я розумію, що Регіонам напевно (це моє чергове оціночне судження) НАСРАТИ на прямі вимоги та норми ЦПК України, обов"язкові для всіх!!! 
Навіть, для членів ПР!!!
Ну НЕ ПРоживаю я в обласній раді!!! І НЕ ПРацюю навіть в апараті Обласної ради!!!

1) Дивує кваліфікація судді, що веде цю справу, який/яка(?) ПРиспокійно ПРийняв/ла у ПРовадження сПРаву за наслідками публікацій оціночних суджень, ПРипущень, підозр, версій та гіпотез, з соціальної мережі "Фейсбук".
2) ПРийняли судовий позов і відправили Судову повістку на "дєрєвню дєдушке"!!! Мене ображає таке ставлення! Чому лише в Обласну раду??? Чому, НЕ у Верховну Раду (?) або ПРосто: 
Москва. Кремль. Романюку Юрію (?)
Той самий ефект, але мені б було ПРиємніше!!!
Суддя взагалі усвідомлював куди наПРавляє повістку? На яку адресу???
3) Нормами ЦПК України ПеРедбачено НЕ менше 5-ти денного терміну на ознайомлення з позовом!!! А вони, сьогодні 29 травня занесли Повістку і позов в Обласну раду, а суд ПРизначили на 31 травня. В запасі, аж 1 (одна) доба!!! А чому НЕ 5 (п"ять) діб ???

Далі мої дії:

ТЕЛЕГРАМА

76018 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ГРЮНВАЛЬДСЬКА 11 МІСЬКИЙ СУД КАНЦЕЛЯРІЯ СПРАВА 344/7772/13У — 2/344/3820/13

ВІДПОВІДАЧ РОМАНЮК ЮРІЙ СПРАВІ 344/7772/13У — 2/344/3820/13
НЕ МОЖЕ ЗЯВИТИСЯ СУД 31 ТРАВНЯ 10.00 ГОД ЗВЯЗКУ ОДНОЧАСНИМ СУДОВИМ ЗАСІДАННЯМ КОЛОМИЙСЬКОМУ МРС 31 ТРАВНЯ 09.30 ГОД СПРАВА 0909/2363/2012 СУДДЯ ОБІДНЯК ВД 
ДОВОДЖУ ДО ВІДОМА СУДУ ЩО ПОЗОВ ТА ПОВІСТКА НАПРАВЛЕНІ НЕ ЗА АДРЕСОЮ ПРОЖИВАННЯ ВІДПОВІДАЧА ЯКИЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ГРУШЕВСЬКОГО 21 НЕ ПРОЖИВАЄ АПАРАТІ НЕ ПРАЦЮЄ 
ПРО ІСНУВАННЯ ПОЗОВУ ПОВІСТКИ СУДУ ДІЗАВСЯ ТЕЛЕФОНОМ УСНО КАНЦЕЛЯРІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ 29 ТРАВНЯ 17 ГОД 
ЩО ПРОТИРІЧИТЬ ВИМОГАМ ЦПК ПЯТИ ДЕННОГО ТЕРМІНУ
ПРОШУ ВИПРАВИТИ ДОПУЩЕНІ ГРУБІ ПРОЦЕСУАЛЬНІ ПОРУШЕННЯ НОРМ ЦПК»

Леся, 29.05.2013 20:57Вибір редакції

Найпопулярніші новини