Рятувальники закликають мешканців краю під час негоди допомагати лелекам

На території області розпочався сезон прильоту на місця літнього гніздування білих  лелек. Зважаючи на несприятливі погодні умови в окремих районах області виникла загроза щодо безпечного перебування птахів.

Управління ДСНС в області звертає увагу мешканців краю у разі виявлення випадків необхідності надання допомоги птахам (обмороження та травмування) повідомляти органи місцевого самоврядування, фахівців мисливських і фермерських господарств, працівників лісового господарства з метою вжиття необхідних заходів.

Як зазначає заступник директора Галицького національного природного  парку, керівник центру реабілітації диких тварин, Володимир Бучко, у разі скупчення перелітних птахів, їх не потрібно зайвий раз турбувати, а при можливості – підгодувати.

У випадку травмування чи ознак обмороження птаха, вишукати можливість тимчасового притулку для його перебування або транспортувати до Галицького національного природного парку.

При необхідності відповідну допомогу щодо безпечного перебування птахів на території області готові надати працівники підрозділів служби з надзвичайних ситуацій області.

Леся, 24.03.2013 08:56

Loading...
Loading...