При організації сьогоднішнього судового засідання були порушенні всі можливо норми КПК стосовно допиту свідків — Шлемко

Влада в черговий раз порушила права Юлії Тимошенко, намагаючись допитати її в режимі відеоконференції у справі Щербаня.

 Про це сьогодні після засідання Апеляційного суду Києва заявив керівник групи захисту екс-прем’єр-міністра Сергій Власенко.

 «Судовий розгляд у справі Щербаня починається абсолютно так само, як слухалася газова справа. Мало того, що вони сфальшували справу, мало того, що вони використовують всі пропагандистські методи – їх не цікавить ні думка захисту, їх не цікавить нічого», - наголосив Власенко.

 «Ви бачили сьогодні обличчя судді Царевич, яку не цікавили юридичні норми, яку не цікавило нічого. Ця дівчинка була призначена Андрієм Портновим у цей суд, і вона виконує прямі вказівки», - сказав захисник.

Звернув увагу на особу судді і народний депутат від «Батьківщини» заступник голови фракції Дмитро Шлемко. За його словами, ця ж суддя виносила вирок і Юрію Луценко, а це означає що лава запасних і підконтрольних владі суддів, не така вже й велика, каже нардеп.

За його словами, при організації сьогоднішнього судового засідання були порушенні всі можливо норми КПК стосовно допиту свідків у режимі відео-конференції. Зокрема, Юлію Тимошенко не попередили про допит в режимі он-лайн за три дні до цього, як вимагає закон, в неї не було взято дозволу давати свідчення, а також до неї не допустили адвокатів.

Юлія Тимошенко сьогодні відмовилася давати свідчення, мотивуючи це тим, що не мала змоги зустрітися із свої адвокатом. Суддя вирішила перенести слухання справи і допит на … завтра.

«Зрозуміло, що влада намагається чим швидше закінчити досудове слідство по справі Щербаня, адже 25 лютого буде проходити саміт Україна - ЄС, на яком будуть поставлені жорсткі вимоги по Тимошенко. Тому до цього саміту владі хочеться відкрити проти Юлії Тимошенко чергову абсурдну справу», — відзначив Дмитро Шлемко.

 

 

Леся, 06.02.2013 16:51Вибір редакції

Найпопулярніші новини