Крапку у справі Гонгадзе таки не поставлено — Романюк

Кілька днів тому суд оголосив вирок Олексію Пукачу, вбивці відомого журналіста Георгія Гонгадзе. Багато політологів, та й матір журналіста Леся Гонгадзе, говорили про те, що у цій справі поставлено крапку, а влада, вироком Пукачу, просто сховала усі кінці у воду.

Проте, на разі, виправдалися прогнози депутата обласної ради від «Батьківщини» Юрія Романюка. Нагадаємо, що він говорив про те, що у справі Гонгадзе крапки ще не поставлено, вона матиме продовження.

Зрештою, так і сталося. Через три дні після оголошення вироку Пукачу уряд США заявив, що він позитивно оцінює рішення суду стосовно Пукача. Вирок йому був оголошений правильний.

«Але в частині, що стосується замовників вбивства, уряд США вимагає від української сторони довершення справи. Уряд вимагає притягнути до відповідальності замовників вбивства. Тепер питання за прокуратурою», — відзначив у коментарях «Малакаві» Юрій Романюк.

Проте, за його словами, замовники вбивства будуть офіційно названі (Пукач їх назвав і в рамках слідства і після оголошення йому вироку – це Леонід Кучма та Володимир Литвин) лише у тому випадку, якщо у Віктора Януковича буда на це політична воля.

«Пшонка зобов’язаний довести справу до кінця, Генпрокуратура має зайнятися пошуком матеріалів, які би встановили замовників убивства Гонгадзе», — сказав Юрій Романюк.

Леся, 01.02.2013 08:35