Рогатинські податківці займаються працевлаштуванням

Податківці Рогатинщини з початку року проведено 23 рейдові перевірки суб’єктів господарювання району та виявили 58 найманих працівників, які працювали «неофіційно». В результаті вжитих заходів трудові угоди належним чином укладено із 40 громадянами.

Крім того, з початку року працівниками податкової проведено три планові документальні перевірки юридичних осіб з питань правильності утримання та своєчасності перерахування  до бюджету податку на доходи фізичних осіб, за результатами яких до бюджету донараховано 50,0 тис. грн.

Як вважає начальник ДПІ у Рогатинському районі Роман Смага, рогатинці повинні більш відповідально ставитися до питання офіційного працевлаштування та вимагати від суб’єктів господарювання виплату заробітної плати згідно чинного законодавства. «У випадку небажання роботодавця працювати згідно закону, податківці завжди готові допомогти громадянам, адже добробут людей, їх належний соціальний захист – пріоритет усіх державних органів» - зазначив керівник податкової інспекції.

Леся, 29.12.2012 09:49Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини