Свята без фальсифікату

На Прикарпатті працівники податкової міліції вилучили з незаконного обігу 24 тонни спирту на 834 тис.грн., 6,5 тис. літрів лікеро-горілчаних виробів на 319 тис.грн. та 37 тис. пачок тютюнових виробів на 285 тис.грн., - про це повідомив під час прес-конференції заступник начальника УПМ ДПС в області підполковник податкової міліції Сергій Березовський.

Загалом, з початку поточного року працівники податкової міліції викрили 15 злочинів, які пов’язані з незаконним виробництвом та обігом підакцизних товарів. Зокрема, в ході проведення розшукових заходів податківці виявили та припинили діяльність двох підпільних цехів, в яких нелегально в кустарних умовах виробляли алкогольну продукцію. Також встановлені факти незаконного транспортування спирту невідомого походження. Вказана продукція вилучена з обігу.

«Особливо, актуальним дане питання перед новорічними святами. Оскільки, любителів легкої наживи такий вид «бізнесу» притягує насамперед можливістю швидко збагатитись. Фальсифікат горілчаної та тютюнової продукції, що виготовляється з недоброякісної сировини та не за встановленими стандартами  потрапляє до споживачів, що становить неабияку загрозу їх здоров’ю», - зазначив Сергій Березовський.

Податківці застерігають, з метою збереження здоров’я громадян, не придбавати дану продукцію у невстановлених місцях, на стихійних ринках у людей, які не мають на це відповідного дозволу та пропонують її за заниженими цінами.  

Леся, 17.12.2012 13:09Вибір редакції

Найпопулярніші новини