Більшість кандидатів які пройшли до Верховної Ради від Івано-Франківської області відповідають критеріям доброчесності, - Віталій Світлик

На прес-конференції в Івано-Франківську Віталій Світлик, активіст руху «Чесно», політолог, керівник Центру політичних студій та аналітик наголосив на тому, що активісти руху слідкуватимуть за тим, як працюватимуть в парламенті прикарпатські депутати.

«Ми будемо слідкувати, як вони працюватимуть в парламенті, чи виконуватимуть вони дані виборцям обіцянки та яким чином вони голосуватимуть», - зазначив він, і нагадав, що всі кандидати заявляли, що будуть голосувати особисто.

Нагадаємо,  рівно за рік до парламентських виборів 2012 року громадські активісти, представники ГО, журналісти, експерти, психологи, соціологи, медійники та креативники зібралися разом для того, щоб звірити годинники напередодні виборів народних депутатів до Верховної Раду України 7 скликання.

Під час їхнього мозкового штурму, що тривав 24 години, учасники народили ідею громадського руху ЧЕСНО та придумали кампанію « Фільтруй Раду!», що мала на меті очистити майбутній парламент від недоброякісних та недоброчесних кандидатів, та в результаті – покращити якість української політики.

Леся, 30.11.2012 11:01Вибір редакції

Найпопулярніші новини