Режим Януковича продовжує маніпулювати фактами

Режим Януковича продовжує практику свідомого маніпулювання громадською думкою з телеекранів.

Про це йдеться у заяві Об’єднаної опозиції “Батьківщина».

«У понеділок, 24 вересня, в ефірі ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV представники влади знову вдалися до очевидних маніпуляцій та перекручування фактів», - заявляють в опозиції.

"Так, депутат від Партії регіонів Леонід Кожара заявив, що Юлія Тимошенко у своєму нещодавньому зверненні до європейських лідерів «закликає весь світ не давати перспективу європейської інтеграції для України". В дійсності, Юлія Тимошенко закликає світову спільноту допомогти повернути Україну до цінностей Об’єднаної Європи та спільними зусиллями зупинити режим Януковича.  «Вірю, що це єднання все змінить на краще, це і є наша надія, наш український шанс, шанс на сильну та розширену Європу», - наголосила вона у зверненні», - нагадали в «Батьківщині».

У партії також наводять цитати з попереднього звернення Юлії Тимошенко, яке було опубліковано в листопаді: "Я прошу вас не голосувати проти угоди (про асоціацію) лише тому, що ви думаєте, що це підвищить мої шанси отримати свободу. Я б не хотіла, щоб європейське майбутнє моєї країни постраждало з будь-якої причини і менше за все, щоб це сталося через мою долю", - заявила тоді лідер опозиції.

«На жаль, влада продовжує проголошувати свідому брехню в тих ефірах, де не представлені опоненти. Перекручену інформацію, яка не відповідає дійсності, українці отримали через відсутність представників об‘єднаної опозиції», - йдеться в заяві.

«Беручи до уваги вищевикладене, партія «Батьківщина» заявляє: демократію, як і свободу слова  потрібно практикувати, а не імітувати. Український народ має право знати правду, а не слухати з телеекранів спотворену до непізнаваності інформацію», - заявили в опозиції.   

 

Леся, 26.09.2012 12:23Вибір редакції

Найпопулярніші новини