На Прикарпатті СБУ завершила розслідування кримінальної справи щодо незаконного втручання в мережі електрозв'язку, яке призводило до блокування інформаційних ресурсів державних органів

СБУ передала до суду кримінальну справу щодо несанкціонованого втручання 27-річним жителем Долинського району Івано-Франківської області в роботу мереж електрозв’язку, яке призвело до блокування інформації органів місцевої державної влади та управління.

Встановлено, що системний адміністратор одного з провайдерів кабельного телебачення в порушення вимог Законів України «Про телекомунікації» та «Про радіочастотний ресурс України», незаконно, без відповідного дозволу Українського державного центру радіочастот, розмістив на висотній споруді у м. Долина несертифіковані для використання в Україні радіоелектронні засоби (РЕЗ), призначені для надання радіотелекомунікаційних послуг.

Несанкціонована робота цих незаконно діючих передавачів призвела до блокування інформації на радіочастотах у діапазоні, в якому ліцензованим провайдером передається Інтернет ресурс законним користувачам РЕЗ (Долинській райдержадміністрації, міській раді та районній лікарні).

Стосовно зловмисника слідчими СБУ було порушено та розслідувано кримінальну справу за ч.1 ст.361 (несанкціоноване втручання в роботу мереж електрозв'язку) Кримінального Кодексу України. За цей злочин законом передбачено покарання у вигляді штрафу від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого та з конфіскацією програмних та технічних засобів, за допомогою яких було вчинено несанкціоноване втручання, які є власністю винної особи.

 

 

Прес-центр СБ України

Леся, 18.09.2012 09:17Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини