Працівники спортивних громадських організацій «дармоїди»?

«В програмі постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, розвитку фізичної культури та спорту передбачене фінансування громадських організацій, але зараз воно призупинене, фінансування громадських організацій буде», - повідомив Мирослав Карабін, начальник головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту, депутата обласної ради.

Іван Данилишин депутат облради попросив колег прийняти дану програму.

Відносно цієї заяви в облраді розгорілася гостра дискусія.

Свободівець Василь Скрипничук назвав працівників громадських організацій «дармоїдами».

«Ми не маємо права фінансувати громадські організації з обласного бюджету, фінансуються збори, поїздки, змагання та харчування, але я не підтримую заробітної плати та приміщень  «дармоїдів», які нічого не роблять. Спорт я все життя підтримував і буду підтримувати», - заявив він.

Василь Скрипничук запропонував колегам вилучити з програми,положення щодо  фінансування приміщень та заробітної плати працівників громадських організацій.

Багато хто не погодився з таким ствердженням. Та в результаті гострої дискусії депутати знайшли компромісне рішення.

Голова обласної ради Олександр Сич запропонував не блокувати прийняття програми. Він доручив на наступну сесію обласної  ради винести питання про діяльність громадських організацій спортивного профілю, фінансованих з обласного бюджету.

 

Леся, 10.09.2012 08:49Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини