2 мільярди 400 мільйонів гривень планують вкласти у розвиток інфраструктури Прикарпаття

На другому пленарному засідання тринадцятої сесії обласної ради було прийнято програму будівництва, реконструкції та модернізації об'єктів інфраструктури Івано-Франківської області.

Дана програма розрахована суму 2 мільярди 400 мільйонів гривень. На основі програми в майбутньому буде формуватися перелік об'єктів, які стосуються обласного бюджету розвитку і всіх субвенцій, які будуть передбачені для Івано-Франківську ОДА.

"Ця програма розроблена на період до 2015 року. Фінансується програма в основному з державного та обласного бюджету, а також інших джерел. Вона складається з шести розділів, в яких передбачені об'єкти управління освіти, охорони здоров'я, культури, об'єкти житлово-комунального господарства та протипаводкові, мости дороги та інші. Ця програма дасть можливість іти по правильному шляху будівництва тих об'єктів, які сьогодні особливо необхідні громаді області"
, - розповів начальник головного управління регіонального розвитку і будівництва
Івано-Франківської ОДА Петро Гречанюк.

Як зазначив Петро Гречанюк, влада складаючи перелік об'єктів на 2012 рік зробила ставку на розвиток та будівництво дошкільних навчальних закладів на Прикарпатті..
Леся, 06.04.2012 16:10Фоторепортажі