ЄС розчарований відмовою української влади декриміналізувати «статтю Тимошенко»

Європейський Союз розчарований черговою відмовою Верховної Ради України декриміналізувати статті 364 та 365 Кримінального кодексу України, за якими, зокрема, засуджено колишнього прем’єр-міністра Юлію Тимошенко та проводяться судові слухання щодо низки інших колишніх міністрів.
 
Про це власному кореспонденту УНІАН в Брюсселі повідомили у прес-офісі комісара ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Стефана Фюле.
 
“Розчаровує те, що це сталося після того, як Парламентська асамблея Ради Європи нещодавно схвалила резолюцію щодо функціонування демократичних інституцій в Україні, закликавши до термінового внесення змін до статей 364 та 365 Кримінального кодексу та приведення їх у відповідність до стандартів Ради Європи”, - зазначили у прес-офісі.
 
“Ми продовжимо уважно стежити за розвитком подій щодо Кримінального кодексу”, - додали в прес-офісі.
 
Як відомо, 26 січня цього року Парламентська Асамблея Ради Європи схвалила резолюцію по Україні, в якій, зокрема, рекомендувала внести зміни до статей 364 та 365 Кримінального кодексу та привести їх у відповідність до стандартів Ради Європи.
Леся, 13.02.2012 13:20Вибір редакції

Найпопулярніші новини