Під завалами будинку в Іван-Франківську опинилося троє людей

У неділю 11 лютого 2012 року в місті Івано-Франківську по вулиці вул. Січових Стрільців, 18 близько сьомої години вечора обвалився будинок. Перекриття між першим і другим поверхом впало у приміщення магазину «Watsons» (ДЦ), в якому на момент трагедії перебувало троє людей.

«Приміщенні магазину побутової хімії, косметики та парфумерії «Watsons» (ДЦ), стався обвал конструкцій перекриття між першим і другим поверхами, другим і горищним поверхами. В результаті чого під завалами опинилася 33-річна продавець закладу та ще двоє 20-річних покупців, котрі на момент обвалу знаходилися в приміщенні магазину», - повідомила начальник центру пропаганди УМНС в Івано-Франківській області Богдана Засідко.

Рятувальникам МНС вдалося звільнити з під завалів потерпілих та доправити їх у лікарню. Після обстеження, лікарі зробили висновок, що ніхто із жінок не отримав жодних травм чи тілесних ушкоджень.

«Завдяки мобільному зв’язку нам вдалося з’ясувати, де саме в приміщені знаходяться потерпілі. Рятувальникам МНС довелося вручну розбирати завали, адже приміщення дуже маленьке. Потерпілих направили до лікарні, як з’ясувалося, вони не отримали жодних травм чи ушкоджень», - зауважила Богдана Засідко.

Для ліквідації надзвичайної події було 66 працівників особового складу Управління МНС області. На разі причини обвалу з’ясовує спеціальна комісія Івано-Франківського МВК.  

Леся, 13.02.2012 12:18Фоторепортажі