Підприємці Івано-Франківська вийшли на мітинг

На акцію протесту біля будівлі Івано-Франківської обласної державної адміністрації прийшли підприємці Івано-Франківська. Вони приєдналися до чорнобильців і разом виступають проти дій Верховної Ради, які є на їх думку цілком антинародними.

«Сюди ми зібралися сьогодні тут, як і тисячі людей по всій Україні, для того, щоб сказати «Ні» насамперед нашій Верховній зРаді, адже всі закони, які приймає влада, вони є антизаконними та антинародними. Всі проекти та реформи ведуть тільки для погіршення життя звичайних українців», - пояснив пан Петро представник комітету підприємців Івано-Франківська.

Підтримати мітингувальників прийшли представники обласної організації Комітету захисту України та громадських організацій Івано-Франківської області.

«Ми не бачимо інших шляхів, ніж влаштовувати акції протесту. В Україні не проводяться реформи для народу. Українська національна ідея сьогодні ігнорується, тому така Верховна Рада повинна розпуститися. Нам слід організувати новий український майдан», - зазначає співголова обласної організації Комітету захисту України, голова ОГО ім.Т. Шевченка «Просвіта» Степан Волковецький.

 

Леся, 03.11.2011 16:06Фоторепортажі