Микола Томенко: Скоро народ спитає з Януковича і Азарова

Говорячи про дії опозиції на цьому пленарному тижні, Заступник Голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко повідомив, що опозиція поставила низку вимог перед парламентом і контролюватиме як ці вимоги будуть виконуватися.
 
Микола Томенко пояснив, що мова йде, зокрема, про розгляд у п’ятницю першим питанням законопроекту стосовно декриміналізації та відтермінування розгляду законопроектів, які стосуються обмеження пільг соціально вразливим категоріям до того, як уряд підпише відповідні документи зі всіма громадськими організаціями, які представляють ці групи.
 
Водночас, за словами Миколи Томенка, складається враження, що ситуація визріває до того, що скоро ті, хто приходять під стіни Верховної Ради і викликають керівника фракції Партії регіонів, почнуть викликати вже під стінами уряду керівника Партії регіонів Миколу Азарова, бо такого роду законопроекти готуються в уряді. А якщо в уряді їм не зможуть дати відповідь на відповідні запитання, то післязавтра, напевно, вони будуть викликати реального лідера Партії регіонів – президента Віктора Януковича.
 
Микола Томенко наголосив, що парламентська більшість так само як і опозиція не має жодного впливу на розгляд та підготовку непопулярних соціально-економічних законопроектів.
 
«Парламент не готує такі законопроекти і не впливає на їх розгляд, думаю треба реальних господарів української влади сьогодні викликати і з ними вести дискусію», - наголосив Томенко.
 
Підсумовуючи, Віце-спікера підкреслив, що якщо влада і надалі буде нехтувати опозицією та громадянським суспільством, як в ситуації із законами про вибори, про скасування пільг, декриміналізацію тощо, то «ближчим часом на масових акціях будуть вимагати відповіді вже не від керівників фракції Партії регіонів, а від голови партії М.Азарова, а згодом і її реального лідера – В.Януковича».
Леся, 02.11.2011 10:08