У харківському офісі Батьківщини - маски-шоу з автоматами

У Харкові бійці спецзагону «Беркут» заблокували вхід до приміщення, яке належить структурам голови обласної організації ВО «Батьківщина», екс-голови Харківської облдержадміністрації Арсена Авакова.

Як передає кореспондент УНІАН, вхідні двері у будинок по вулиці Сумській, 88, де розміщені відділення банку «Базис», АТ «Інвестор» та інші структури, пов’язані з Арсеном Аваковим, контролюють чотири спецназівця у чорних масках і нікого не випускають і не впускають до приміщення.

Група журналістів і фоторепортерів, які перебувають поблизу, не мають змоги отримати відповіді на запитання, що відбувається.

Водночас, Арсен Аваков заявив на персональному блозі на сайті «Української правди», що у приміщенні, «де розміщений мій офіс - офіс голови харківської «Батьківщини» та громадської приймальні «Батьківщини», - триває обшук слідчими у супроводі, як мені здається, 15-20 бійців спецпідрозділів у повній амуніції і з автоматами. Привід – постанова суду стосовно якихось фірм, котрі начебто займаються земельними махінаціями… У приміщенні заблоковані всі поверхи. Я не можу вийти з приміщення. Робота паралізована. Редакція газети порталу «Главное», яка знаходиться на 4-му поверсі приміщення, - паралізована, там тотально проводиться обшук. У моєму приміщенні обшук завершений - сиджу чекаю підписати протокол».

Арсен Аваков заявляє, що це «провокація, що позбавляє опозицію права на роботу, і яка має на меті дискредитацію опозиції».

Коментуючи події, начальник Відділу зв’язків із громадськістю Головного управління МВС України в Харківській області Лариса Волкова повідомила УНІАН, що в приміщенні по Сумській, 88 «проводяться слідчі дії в рамках кримінальної справи, перевіряються фірми, які проходять у цій справі».

Леся, 07.07.2011 18:23Вибір редакції

Найпопулярніші новини