Міському голові рекомендують звільнити головного ліфтовика міста

25 червня 2011 року на позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради депутати визнали роботу М. Федорина, який є директором КП «Івано-Франківськліфт», незадовільною та рекомендували міському голові звільнити його із займаної посади.

 

Питання роботи цього комунального підприємства ще на сесії ще у березні піднімав Секретар Івано-Франківської міської ради, «свободівець» Руслан Марцінків. Тоді, він звернув увагу на те, що фонд оплати праці на підприємстві складає 104% від його загального місячного доходу. Проте, до цього часу керівником не було вжито відповідних заходів, щоб припинити боргове падіння підприємства.


Все це вилилось у страйк працівників, які практично на цілий день відключили близько 80% ліфтів у місті. 


Вислухавши звіт керівника підприємства М. Федорина, а також заступників міського голови Л. Слободяна та М. Саєвича депутати рекомендували міському голові звільнити керівника «Івано-Франківськліфта». Також обранці доручили начальнику департаменту соціальної політики провести аналіз стану погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери управління міськради.


Інформацію та пропозиції щодо усунення порушень трудового законодавства заслухають на черговій сесії Івано-Франківської міської ради.

Леся, 29.06.2011 11:47Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини