Прокопів каже, що звільнився через політичні переконання

Прокопіва не звільняли з посади керівника КП "Теплокомуненерго". Він пішов за власним бажанням через політичні переконання.

Про це колишній багаторічний кервник ТКЕ розповів в інтерв'ю "Малакаві".

"22 листопада я звільнився зі своєї посади сам... Після мене обов'язки керівника виконував Богдан Мимоход... Тепер призначили іншого, - розповідає Ігор Прокопів. - А пішов я через свої власні політичні переконання... Я брав учість у виборах голови міста, тому в команді Анушкевичуса себе не бачив".

Додамо, що на фініші виборчих перегонів Ігор Прокопів посів третє місце, набравши понад дванадцять тисяч голосів виборців, що вдвічі менше, аніж набрав його колишній начальник.

До слова, нещодавно міський голова Віктор Анушкевичус підписав розпорядження про призначення на посаду керівника ТКЕ Василя Рущака.

"Він на підприємстві довго... Пройшов погодження комунальної комісії і зараз два місяці проходитиме випробний термін", - додав Ігор Прокопів.

Хочеться нагадати, що в одному із своїх інтерв'ю перед виборами тоді кандидат в мери, а зараз діючий міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус зауважив, що в разі своєї перемоги на виборах звільняти когось із тих своїх підлеглих, хто пішов проти нього, не буде.

                                                                               Ростислав Ковтун

Леся, 09.02.2011 17:43