Міська влада хоче домовитися із Бахматюком

Влада обласного центру повинна домовитися із бізнесменом Олегом Бахматюком, щодо Палацу Потоцьких.

Про це на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому висловився секретар міської ради Руслан Марцінків.

"Ми заклали на цей рік кошти на відновлення Палацу. Проте питання з його власником ще досі не вирішено, - говорить Руслан Марцінків. - Тому, якщо у нас з паном Бахматюком є спільні інтереси (йдеться про декілька проектів рішення, щодо оренди землельних ділянок підприємцем, авт.), то варто провести із ним переговори і якнайшвидше закрити це питання".

Руслан Марцінків зазначив, що дане питання, перш за все, важливе для громади міста, яка хоче мати свій культурний об'єкт.

Підтримав депутата й міський голова Віктор Анушкевичус.

Він відзначив, що це питання його також турбує. Проте, як сказав Віктор Анушкевичус, переговори слід вести із обласною владою, адже декілька років тому підприємець Бахматюк дав згоду, щоб Палац Потоцьких перейшов у власність громади, але поки область і місто ніяк її не поділять.

"Переговори ведуться... Нам не важливо, кому він буде належати. Важливо, щоб прикарпатці мали цей об'єкт, могли ним користуватися", - сказав мер.

Також він додав, що на його думку на території Палацу Потоцьких повинен бути цілий комплекс музеїв.

Додамо, що одним із пунктів проекту є передача в оренду «Станіславській торговій компанії» земельної ділянки розміром 0,2 гектара, терміном на три роки для будівництва торгово-офісного центру в межах орендованої земельної ділянки.
Леся, 01.02.2011 17:31Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини