Романюк: Влада, яка обіцяла покращити життя вже сьогодні зараз підло винищує заклади медицини

Медицина в Україні деградує. Проте демократи ще в силі щось змінити.

Такої думки притримується голова фракції "Батьківщина" в Івано-Франківській обласній раді Юрій Романюк.

Зай ого словами, повзуче скорочення мережі медичних закладів по всій Україні відбувається в областях з переважно «мертво-німим» регіональним депутатським корпусом, де за вказівки головного столичного до голови якоїсь ОДА, місцеві районні клерки з РДА, при абсолютній мовчазній згоді та ганебному мовчазному потуранню депутатів усіх рівнів, влада яка обіцяла покращити життя вже сьогодні, і за двадцять років довести чисельність населення України до 50  млн. громадян, підло винищує заклади медицини.

"Відповідно, скорочується й чисельність населення країни. Замість проведення мудрої комплексної державницької реформи медичної галузі, зрозумілої усім громадянам, команда тимчасових горе-«рефформаторів» знищує все збудоване, здобуте і напрацьоване працею десятиліть трудового народу. Натомість, нічого не пропонуючи корисного людям взамін", - переконаний Юрій Романюк.

Депутат каже, що основним завдання демократичної більшості всього депутатського корпусу Прикарпаття, обласної ради зокрема, відданих виключно своїм виборцям, своєму народові - боронити справжні інтереси громади області, не піддаватися на столичні авантюри, примножувати наші здобутки, розвивати медичну галузь, освітянську та культурну ниву, боронити і розвивати релігійну та духовну спадщину наших предків.
Леся, 02.02.2011 10:47