Віктор Анушкевичус спростував інформацію про прорив однієї з дамб річок в Івано-Франківську

Коментуючи ситуацію в Івано-Франківську, міський голова Віктор Анушкевичус зазначив, що про критичну ситуацію говорити не варто.

«Все перебуває під контролем. Те, що проливні дощі за останню добу спричинили підняття рівня води в річках і, відповідно, підтоплення окремих будівель – це дійсно факт. Усе це зумовлено тим, що великий обсяг дощових опадів випав одночасно й міська каналізаційна система не справлялась з такою кількістю дощових стоків. Саме тому і було прийняте рішення понизити тиск води в водопровідних мережах міста, щоб зменшити навантаження на каналізаційний колектор і дати можливість зійти дощовим водам», — сказав мер Івано-Франківська.


Також Віктор Анушкевичус спростував інформацію про прорив однієї з дамб річок в Івано-Франківську. Така інформація не відповідає дійсності і, за словами міського голови, наразі усі дамби в межах міста є неушкодженими.

Стосовно проблемних місць міський голова зазначив, що непростою є ситуація на вул. Надрічній, також непроста ситуація на дамбах міських річок, зокрема в районі села Микитинці, а також в с. Угорники. Можливість істотного підтоплення зберігається в с. Хриплин в районі залізничного переїзду, де вже на сьогодні підтоплені деякі будинки. Так само підтоплені будинки є в мікрорайоні Пасічна та мікрорайоні Опришівці, де величезний потік води пішов з території в 400 га, яка належить Івано-Франківському аеропорту.


«Питання відведення дощових вод з цієї території місту доведеться вирішувати спільно з обласним керівництвом, у підпорядкуванні якого знаходиться летовище», - зазначив Віктор Анушкевичус.


В 3 корпусі Центральної міської клінічної лікарні знову були підтоплені підвальні приміщення, проте реакція була миттєвою і на цей час вода вже відкачана. Так само підтоплені будинки на вулиці Довженка.


На сьогодні за даними МНС рівень води у верхів’ях міських річок почав спадати і міський голова зазначив, що в разі припинення зливних дощів протягом кількох днів можна очікувати на повну стабілізацію ситуації. Віктор Анушкевичус також сказав, що сьогодні, 8 липня до вечора буде поступово відновлено до нормального рівня тиск води у мережах міста.
Леся, 08.07.2010 21:26Вибір редакції

Найпопулярніші новини