Свій до свого по своє. Сьогодні «ФЛІТ» дасть унікальний акустичний концерт тільки франківського глядача

В Івано-Франківському облмуздрамтеатрі відбудеться перший і, за словами організаторів, поки останній акустичний концерт рок-візитівки міста, гурту «ФЛІТ». Спільно із рокерами на сцену вийде й ансамбль «QUATTRO CORDE», до складу якого увійде струнний секстет, флейта, фортепіано та саксофон.

За словами самих музикантів, до концерту гурт готувався від листопада 2009, подекуди жертвуючи навіть гастрольними турами.

В ході концерту прозвучать 16 відомих флітівських хітів, але у новому акустичному звучанні, без притаманного їм гітарного драйву.

«Пісні будуть повністю перероблені. Вони просто звучатимуть по іншому і це на перший погляд буде не звично для глядача, - говорить гітарист гурту Андрій Марків, - Нас на сцені одночасно в один момент перебуватиме 13 чоловік. Це буде круто. Чим відрізняється наш концерт від виступів інших рок-гуртів із оркестрами? Тим, що інші до існуючої мелодії просто додають нові інструменти. Ми ж – повністю переписали аранжування на акустичний лад. Ми зробимо усе, щоб цей вечір запам’ятався глядачу надовго».

Зазначимо, що під час концерту проходитиме зйомка для майбутньої DVD-версії концерту.

old_editor, 15.06.2010 22:13Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини