«Роланд» у фіналі чемпіонату України з регбі-7

29 травня у Львові відбулись ігри другого зонального туру чемпіонату України з регбі-7 серед команд першої ліги.

Перемога у першому турі, який відбувся у Івано-Франківську 8 травня, практично забезпечила регбістам івано-франківського «Роланда» право виступати у фіналі чемпіонату і значно спростила завдання перед звітним туром.

З різних причин в іграх не могли виступити кілька гравців, що і позначилось на результатах деяких матчів. Дві перемоги над львівським «Соколом-Верховиною» з рахунком 12:5 і командою СК «Тернопіль» - 26:5 та два програші від рівненського «Юніора» - 0:26 і хмельницького «ДЮСШ-Буревісника» - 15:17, забезпечили івано-франківцям третє місце у турі. Переможцями туру стали львів’яни, які обіграли «Юніор» з рахунком 38:5. Рівняни знову, як і в Івано-Франківську – другі, тернополяни – четверті, хмельницькі регбісти – п’яті.

За результатами двох турів перше місце отримав «Роланд», який випередив «Юніор» за рахунок переможного першого туру. Це дає право у фіналі при жеребкуванні груп бути серед чотирьох сіяних команд і отримати у суперники не переможців інших зональних турнірів.

Фінал чемпіонату відбудеться у Кривому Розі 26 червня, де серед імовірних суперників наших земляків будуть регбісти Кривого Рогу, Одеси, Донецька, Сімферополя, Ірпеня, Харкова, Києва та ще трійка західноукраїнських команд.old_editor, 31.05.2010 15:35