ТИМОШЕНКО ПРОГНОЗУЄ, ЩО ЇЇ ПОСАДЯТЬ ЗА 3-4 МІСЯЦІ

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що президент Янукович вимагає посадити її до в'язниці.

Про це Тимошенко повідомила перед головним слідчим управлінням прокуратури, куди вона була викликана в середу.

Тимошенко продемонструвала постанову про виклик до слідчого в зв'язку з проведенням досудового слідства по справі номер 49-1293.

"Слідчий Пушкар запросив мене для вручення постанови про порушення кримінальної справи", - сказала Тимошенко.

За її словами, це робиться з метою її арешту відповідно до розпорядження Януковича.

"Зараз у Генпрокуратурі по всіх кабінетах говорять про те, що Янукович дав персональне доручення керівництву ГПУ знайти будь-які підстави - немає значення які - і протягом трьох-чотирьох місяців посадити мене до в'язниці", - сказала вона."Доручення дає персонально Янукович, персонально Янукович відслідковує, як йде процес і персонально Януковичу керівництво генпрокуратури звітує про всі свої досягнення"
, - зазначила Тимошенко.

За її словами, "як наслідок сьогодні - така повістка з метою вручення постанови про порушення кримінальної справи".

За словами Тимошенко, це спричинено її позицією щодо намірів уряду передати стратегічні підприємства до спільного управління з Росією.

"Готується великий тіньовий проект по приватизації державних монополій, використовуючи технологію створення спільних підприємств з сусідньою державою. Наша політична команда єдиною стала на заваді цьому", - сказала вона.

"Янукович бачить Україну з авторитаризмом, згортанням демократії, без опозиції, без будь-яких обмежень у своїх нечесних планах щодо України", - наголосила Тимошенко.Українська правда
old_editor, 12.05.2010 17:26Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини