Цього року вже 27 травня у всіх школах міста буде проведено свято останнього дзвоника — Верес

Цей навчальний рік має свої особливості, особливо його завершення. Через деяку заміну нормативної бази, цього року вже 27 травня у всіх школах міста буде проведено свято останнього дзвоника. А 28-29 травня пройдуть випускні вечори.

Про це сьогодні на оперативній нараді сказав начальник управління освіти МВК Михайло Верес.

За його словами, до 1 червня усі випускники отримають свої атестати про закінчення середньої освіти.

«Заявки ми зробили вчасно, так що маємо велику надію, що усі атестати отримаємо і роздамо вчасно», — сказав Михайло Верес.

До того ж учні четвертих класів цього року мають пройти одну державну підсумкову атестацію.

«Дев’ятикласники таких атестацій мають п’ять. Терміни з 1 до 18 червня, — говорить Михайло Верес, — Для одинадцятикласників уся атестація проходитиме у вигляді контрольних робіт, які учні писатимуть через два-три дні. Ці роботи повинні бути написані вже до 18 травня».

Також, за словами начальника управління освіти й науки, зовнішнє незалежне оцінювання в місті, як і по всій країні проходитиме з 2 по 21 червня.

«У Івано-Франківську на проходження ЗНО зареєструвалося 1464 випускника, — говорить Михайло Верес, — 93 % з цієї кількості - це випускники 11-класів 2010 року. Решта - люди, які закінчили школу минулих років. Наразі ми завершуємо формування центрів проходження ЗНО в місті».

old_editor, 27.04.2010 19:36Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини